postavy

2. března 2009 v 9:38
Gregory House je brilantní doktor (lépe řečeno diagnostik), ale také neuvěřitelně hrubý a sarkastický necita. Ale právě kvůli tomu je tak unikátní a taky oblíbený… Na jeho hůl, závislost na vicodinu, sexismus, motorku a hlavně na jeho vtípky jsme si stihli zvyknout tak, že bychom si bez nich seriál prostě nedovedli představit…


Svérázná ředitelka nemocnice Lisa Cuddyová dělá vše proto, aby toto její dítě ve zdraví přežilo. Někdy jí to dost stěžuje House a jeho manýry. Proto se někdy neudrží a sama se pustí do jeho případu. A co se týče jejího osobního života, již dlouho se marně snaží mít opravdové dítě.


Vedoucí oddělení onkologie James Wilson "proslul" jako nejlepší kamarád House. Není pro něj však jednoduché ustát všechno, co House dělá (a taky nedělá). Naštěstí je Jimmy natolik tolerantní člověk, že se navzájem snesou. Je několikrát rozvedený.


Eric Foreman, velice schopný lékař, je součástí Housova týmu téměř po celé trvání seriálu. Dal sice výpověď, netrvalo to však dlouho a zase se ke svému starému šéfovi vrátil. A zase, jako vždy, věčně nesouhlasil s jeho myšlenkami a postupy.Allison Cameronová, doktorka-imunoložka s velkým srdcem, má odjakživa spadeno na House, ikdyž ji morálně pohoršuje, jak jedná s lidmi. Ale jak je známo, právě ti špatní ženy přitahují nejvíce. Po odchodu od House je šéfkou ambulance.Trošku podlý Robert Chase je posledním členem Housova starého týmu. A posledním i v tom smyslu, že právě jeho si šéf vážil nejméně. Jeho jako jediného z týmu vyhodil a Bob se pak uplatnil jakožto chirurg. Je původem z Austrálie.Lawrence Kutner se stal členem Housova nového týmu. Je specifický tím, že rád zkouší nové věci a také velmi riskuje, což má mnohdy trestuhodné následky. Ovšem nutno uznat, že toto ho dost sbližuje s Housem a je dost možné, že to byl jeden z důvodů jeho přijetí.Remy Hadleyová, známá spíše jako "Třináctka", je nejtajemnější postavou seriálu. Nechce o sobě nic prozradit, ale už jsme se dozvěděli, že po své matce má Huntingtonovu chorobu. Strach ze smrti ji nutí dělat některé věci, které by si jinak nejspíš ani nezkusila, jako např. lesbické úlety.Bývalý plastický chirurg Chris Taub je členem nového týmu Dr. House. Své předchozí zaměstnání opustil proto, že měl poměr s jednou ze sestřiček. Již od začátku konkurzu byl výrazný tím, že byl otevřeně proti Housovi, za což ho už chtěl vyhodit. Nakonec to ale dobře dopadlo a tento skvělý lékař práci dostal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama